Registrace lektora Vstup pro lektory Půjčovna hudebních nástrojů Hledat v databázi
Zásady ochrany osobních údajů
© Kresba: Lenka Matušková
pro server Hudebka.cz
Aby vaše poptávka výuky nebo váš inzerát mohly dobře fungovat, musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje. Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto webu je MgA. Miron Šmidák, IČO: 75984300, se sídlem B. Smetany 309, Jeneč, okr. Praha-západ. Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely:

- V případě registrace lektora: abychom mohli zveřejnit váš inzerát s nabídkou výuky, mohli vám předávat vzkazy od poptávajících žáků nebo subjektů reagujících na váš inzerát a zajistit plnění smluvní provize po dobu vaší registrace. Zpracováváme tedy vaše jméno a příjmení, akademický titul, datum narození, e-mail, telefon, fakturační adresu, přihlašovací údaje v šifrované podobě, vámi zaslaný doklad pro ověření identity, vámi uvedené údaje v inzerátu (vzdělání, nabízené obory a místa výuky), seznam vašich poptávek a žáků a evidenci uskutečněných lekcí. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu vaší registrace.

- V případě poptávky žáka: abychom mohli předat vaši poptávku lektorovi a zajistit úspěšnou domluvu a realizaci výuky s některým z lektorů. Zpracováváme tedy jméno, příjmení a věk žáka, kontaktní e-mail a telefon, text poptávky a obsah domluvy realizace výuky mezi lektory a žáky, vedené přes naše servery. Jméno a příjmení zapracováváme po dobu registrace daného lektora, ostatní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu realizace poptávky.

Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy či objednané služby. Osobní údaje nebudou používány pro rozesílání obchodních nabídek ani nebudou předány žádné další straně. Fakturující dodavatelé uvedení na stránce kontakty nejsou zpracovateli osobních údajů a mají přístup pouze k fakturačním údajům lektora, pokud lektor o uvedení svých fakturačních údajů na faktuře požádá.

Doufáme, že se vám prostřednictvím naší databáze podaří najít lektory nebo žáky podle vašich představ.

HUDEBKA.CZ NAUCIM.CZ